POLSELEKT

od 1967 roku

  Duża modernizacja w ostatnim dziesięcioleciu w obliczu integracji z Unią Europejską pozwoliła nam obecnie produkować rośliny na powierzchni 15000 m2, w systemie upraw na wyjeżdżanych stołach z pełną recylkulacją i obiegiem zamkniętym.

Technika mobilnych stołów zalewowych jest obecnie najnowocześniejszym i najlepszym sposobem na masową produkcję wybranych gatunków roślin doniczkowych. Przy tej metodzie produkcji każda roślina jest podlewana i nawożona zalewowo i każda pobiera dokładnie tyle pożywki ile potrzebuje.

Read more: Duża modernizacja

  Ciągle zmieniające się preferencje naszych klientów zmuszają nas do nieustannego poszukiwania nowych odmian produkowanych przez nas roślin. Każdego roku poszerzamy nasz asortyment o kilka nowych, atrakcyjnych pozycji odmianowych.

Na życzenie odbiorcy możliwa jest także sprzedaż materiału wyjściowego lub półproduktu produkowanych przez nas roślin.

Realizujemy także zamówienia indywidualne na konkretne odmiany paproci, które nie są w naszej podstawowej ofercie.

  Rośliny doniczkowe produkowane są na podstawie umów licencyjnych z wiodącymi hodowcami zagranicznymi, na wiele odmian posiadamy wyłączność.

   Wieloletnia tradycja i ciągła obecność na rynku naszych roślin doniczkowych sprawiają, iż firma Polselekt jest kontrahentem wiarygodnym i sprawdzonym. Długie lata specjalizacji w produkcji roślin doniczkowych pozwoliły nam obecnie osiągnąć bardzo wysoką jakość naszych produktów.

Poza masową produkcją podstawowych odmian staramy się wprowadzać na rynek nowe, mniej znane lub już zapomniane odmiany. Niezwykła plastyczność i łatwość tworzenia nowych odmian, pozwala nam stale poszerzać i uatrakcyjniać ofertę produkowanych roślin.

Polish English German Russian